Čištění matrací

K čištění matrací a čalounění postelí používáme metodu extrakčního (mokrého) čištění. Čištění je vhodné provádět dvakrát do roka, abychom předešli usazování roztočů a alergenů v nich. Touto metodou lze čistit většinu syntetických a přírodních materiálů, které se k výrobě matrací používají.

Včasné vyčištění matrace, polovina úspěchu zaručena

Je velmi důležité znečištěné matrace vyčistit co nejdříve. Ať už se jedná o skvrny od krve, potu nebo moči. Pokud se matrace nevyčistí hned, je velmi obtížné zastaralé skvrny odstranit. Může se stát, že takové skvrny se nepodaří zcela vyčistit.

Důkladné strojní čištění dodá vašim matracím příjemnou vůni a zbaví je nejen viditelných skvrn, ale i roztočů a alergenů.

Dopřejte si klidný a zdravý spánek v provoněné posteli bez alergenů.

Za jak dlouho matrace zcela vyschne?

V průběhu čištění je většina vody z matrace vysáta. Zbylá vlhkost je dána způsobem čištění.  Doba úplného vyschnutí závisí na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu a pohybuje se od 2 do 5 hodin.

Hloubkové vysávání matrací

Matrace poskytují ideální podmínky a prostředí roztočům, tito malí tvorové se v teplém a vlhkém prostředí velice rychle množí a produkují alergie vyvolávající výkaly. Z tohoto důvodu by se měly matrace pravidelně zbavovat prachu, roztočů i jejich výkalů právě profesionálním vysavačem   Lindhaus   který pročesává koberce rotujícími kartáčky, čímž se čistí i hlubší vrstvy koberce a uvolňují se pevně usazené nečistoty.

Bližší informace o cenách hloubkového vysávání zde